Araç Fİlomuz

Uras Lojistik; müşteri memnuniyetini ön planda tutan idari personeli, uzman sürücü kadrosu, ADR teçhizatlı EURO 5 normlarında araç parkı ile güvenilir, hızlı ve modern hizmet anlayışı sunmaktadır. Günün 24 saatinde uydu takip sistemi ile izlenebilen araçlarıyla, yükünüzü nakliyesinin her aşamasında izleme imkanı sunar.

Yurt içi öz mal tenteli araçlarımız ile Türkiye içerisinde her türlü noktaya taşımacılık hizmeti verdiğimiz gibi; anlaşmalı tedarikçilerimiz ile Almanya, Hollanda, Belçika, Avusturya, İngiltere başta olmak üzere İtalya, Polonya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, İskandinavya, Yunanistan, Romanya ve Macaristan dahil tüm Avrupa ülkelerine haftalık tarifeli seferlerle kara yolu taşımacılığı hizmeti sunan Uras Lojistik, dilerseniz komple/ parsiyel yüklerinizi kapıdan kapıya da ulaştırmaktadır.

Tedarik zincirinin en son halkası olan sevkiyata hazır hale gelen malın müşteri ya da son kullanıcı adresine yükünüzün açık veya konteyner eşliğinde ulaştırılması da firmamızca aynı özen ve kalite prensipleri dahilinde gerçekleştirilmektedir. İzmir dahilinde ve Türkiye genelindeki tüm noktalara hızlı ve güvence altında teslimat organizasyonu gerçekleştirilirken müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda esneklik ön planda tutulmaktadır.
Adresten alım, mikro dağıtım, depo teslimi, market zincilerine platform hizmetleri ve müşterilerimizin parsiyel taşımacılığı ile ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen araçları ile servis sağlamaktadır.

4 adet Iveco kamyon
2 adet Man kamyon
3 adet Scania kamyon + römork
4 adet Mercedes kamyon + römork
4 adet Daf Tır + tenteli havuzlu yarı römork
4 adet Daf Tır + tenteli yarı romörk
8 adet Mercedes Tır + tenteli havuzlu yarı römork
6 adet Mercedes Tır + tenteli yarı römork